OKUL ÖNCESİ

GAZİ KOLEJİ ANAOKULUNDA 4 yaşından itibaren öğrenciler için okul öncesi eğitimi verilmektedir. 3 şube halinde toplamda 40 öğrenci için tasarlanan Anaokulumuzda, branş öğretmenleri ile desteklenen eğitim - öğretim faaliyetleri içerisinde öncelik çocukların bireysel gelişimlerini sağlamaktır. Okulumuzda, özellikle motor beceriler, düzenli ve disiplinli çalışma alışkanlığı ve üstün dil ve iletişim becerisi erken çağda çocuklarımıza kazandırılmaktadır. İngilizce öğretimi ile birlikte spor, sanat, dans, müzik ve resim eğitimi Uzman Okul Öncesi Öğretmenlerimiz ve Yardımcı Öğretmenlerimiz ile yürütülmektedir. Anaokulu Bölümümüz diğer bölümlerimizden ayrılmış ve çocuklarımız için özel hijyenik koşullar sağlanmıştır. Yemekhane, oyun alanı, dans ve spor alanları, ilkokul ve ortaokul bölümlerimizden farklı tasarlanmıştır. Öğrencilerimiz sadece yaşıtları ile birlikte eğitim ve öğretim faaliyetlerini yürütmektedir.

Okul bahçesinde birçok evcil hayvan, bitkiler ve çiçekler iç içedir. Çocuk parkımız ve spor salonumuz ise çocuklarımızın özgürce eğlenebilecekleri biçimde tasarlanmıştır.

Butik yapısı ve kişiye özel eğitim anlayışı ile Okul Öncesi Bölümümüz her yıl çok az ve özel öğrenciye hizmet vermektedir.